ד"ר בנימין שלו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות ד"ר שלו

 
ד"ר בנימין שלו הינו מומחה לניתוחי פזילה, דרכי דמעות, ארובת העין ורפואת עיניים לילדים, וכן מומחה בניתוחי עפעפיים תפקודיים ואסתטיים.
 
 
רופא עיניים – ד"ר בנימין שלו
 
 
 

ד"ר בנימין שלו עוסק במגוון היבטים של תחום רפואת העיניים:

 
  • אוקולופלסטיקה – פלסטיקה של אזור העפעפיים
  • ניתוחי עפעפיים ופזילה – ניתוחים פונקציונליים ואסתטיים – כולל צניחת עפעפיים נרכשת ומולדת
  • ניתוחים לחסימת דרכי דמעות נרכשת ומולדת – בגיל הרך והמבוגר
  • רפואת עיניים בילדים – כולל ניתוחי פזילה ובעיות אופטיות
 
 
 
 

רקע אקדמי

 
ד"ר שלו הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון, שסיים בהצטיינות את התמחותו ברפואת עיניים. את התמחות בניתוחי עפעפיים, דרכי דמעות ופזילה עשה במסגרת Post Doctorate Fellowship במרכז Wilmer בבית החולים האוניברסיטאי Johns Hopkins בבולטימור, מרילנד, שבארצות הברית. כיום, בנוסף לעבודתו השוטפת כרופא וכמנתח עיניים, הוא עוסק בהוראת סטודנטים ורופאים, ואף משתתף באופן פעיל בהרצאות בכנסים רפואיים בישראל ובעולם.
 

ניסיון קליני

 
ד"ר שלו מנהל מרפאה פרטית בו הוא מקבל מטופלים, מאבחן ומייעץ להם בכל הנוגע לתחומי עיסוקו. הוא מוכר כיועץ על-ידי כל קופות החולים וחברות הביטוח, ולכן ניתן ליהנות ממחיר מסובסד בעת ביקור במרפאה או בניתוח.
 

ניתוחים

 
ניתוח הינו תהליך רגיש, ועל כן כל המנותחים נמצאים במעקב אישי מול ד"ר שלו לפני הניתוח ובתקופה שלאחריו לשם בקרה צמודה.

בניתוחים אסתטיים - החתירה לשמירה על מראה טבעי גם לאחר ניתוח, הן מסיבה רפואית והן מסיבה קוסמטית, מעניקה למטופל מראה חדש ורענן.

ניתוחים לתיקון פזילה - משיבים ומשפרים בטחון עצמי הן בקרב מבוגרים והן בקרב ילדים.

השילוב של רפואת עיניים במיטבה עם ניסיון עשיר בתחום וציוד מתקדם, תוך תיאום ציפיות מלא עם המטופל, מסייעים רבות להצלחת הטיפול. הניתוחים מבוצעים בבית חולים אסותא ברמת החיל ובמרכז הרפואי נ.א.ר.א.
 

בדיקות ילדים

 
בדיקות ילדים - בגיל שנה, שלוש וחמש - יש להבדק על-ידי רופא עיניים מומחה לרפואת עיניים בילדים ופזילה. הצורך קיים לשם איבחון של 20% מהילדים שדורשים טיפול ו/או מעקב למניעת עין עצלה ומחלות עיניים אחרות. לא פעם נתקל ד"ר שלו במקרים בהם הגעה בגיל מאוחר מנעה טיפול במקרים שהיו יכולים להיות מתוקנים. הבדיקה חייבת לכלול הרחבת אישונים ובדיקת אופטיקה של כל אחת מהעיניים (החלק החשוב בבדיקה).
 

האני מאמין של ד"ר שלו

 
ד"ר שלו מאמין שטיפול טוב מתחיל בהקשבה לתלונות החולה, היכרות עמו, והבנה מה מטריד אותו. רק לאחר מכן, יש לבצע בדיקה יסודית ולדון על הדרכים המתאימות לפתרון הבעיה. הטיפול צריך להיות מותאם אישית לכל מטופל, מאחר וקיים שוני בין המטופלים בהיבטים רבים: הבעיה שלשמה פנו לטיפול, הרקע, המקצוע, ההעדפות האישיות ועוד. את כל אלו יש לקחת בחשבון במציאת הפתרון האידיאלי עבור המטופל.

 
לקבלת ייעוץ רפואי מקצועי – ניתן לפנות אל משרדי המרפאה.